Cilt Bakımı

Yüzdeki İstenmeyen Tüylerden Kurtulma

yuzdeki-istenmeyen-tuylerden-kurtulma
Yazar: Zarafetim

Yüzdeki İstenmeyen Tüylerden Kurtulma.

Bayanlar için yüzlerinde çıkan tüyle sinir bozucu ve rahatsız edici olabiliyor. Bu istenmeyen tüylerden kurtulmak aslında oldukça kolaydır. İstenmeye tüyleri dökmek için birden fazla yöntem ve şekil vardır. Yazıyı sıkılmadan ve sabırla okursanız sizde bu istenmeyen tüylerden kurtulmanın yollarını öğrenmiş olacaksınız. Yüzünüzdeki tüylerin renkler çok koyu ise bu çok dikkat çekici olur ve hiç istenmeyen bir görüntü sergiler, bu tüyler sarartıp yok etmenin püf noktalarını anlatacağız. Uygulayacağınız yönetemde tüylerin az olması yönetimi daha etkili hale getirmektedir. Aktivatör ve sarartıcı ile istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür. Sarartıcı ürünleri eczane ve marketlerde oldukça satılan ürünler arasında rastlayabilirsiniz. İstenmeyen tüyleri ağda ile almak bir alternatif yöntemdir. Ağda ile almak tam kesin çözüm vermemekle beraber cildinizi tahriş edip acı vermektedir. Tüyler kökten bile alınsa kısa süre içerisinde yeniden çıkmaktadır.

Lazer epilasyon ile tüylerden kurtulmanın kesin yoludur. Lazer epilasyon ile tüyler yakıldığı için kesin çözüm veriyor. Yüzdeki tüy oranına göre epilasyonun seansı azalıp veya uzaya biliyor. Lazer epilasyon fiyatları bulunduğunuz konuma ve kalitesine göre şekillenmektedir. İşi uzmanına yaptırmadığınız için bir çok sorunları peşinde getirmektedir. Bu konuda araştırmanızı iyi yaptırmanız gerekmektedir.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz