Magazin Dünyası

Yılın Düğünü Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu!

Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu yılın düğünü
Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu yılın düğünü
Yazar: Zarafetim
Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu yılın düğünü

Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu yılın düğünü

Yılın Düğünü Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlundan Geldi. Yılın Düğünü Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin sürprizi oldu. Herkes onların bu düğününü izleyecek. Ünlü çiftin 14 Mayıs’ ta ki düğünü, yabancı basının da dikkatini çekti. Orta doğu ve Yunanistan’ da yayın yapan kanallar gibi BBC Entertaintmen de yılın düğününü takip edecek. Ünlüler dünyası bu düğüne akın edeceğe benziyor. Oldukça çok sevilen ünlü çift gün saymaya başladılar.

Yılın düğpününe geri sayım başladı. 21 Mayıs olarak belirledikleri nikah tarihlerini kandile denk geldiği için 14 Mayıs’ a çeken Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’ nun düğün töreni merakla bekleniyor. Tüek magazin basını tarafından yakından takip edilen Cunda’ da ki düğün için yabancı basında harekete geçti. İmirzalıoğlu’ nun geniş hayran kitlesine sahip olduğu Birleşik Arap Emirlikleri’ nde yayın yapan ‘MBC4’ kanalı ile tüm dünyada yayınlanan ‘BBC Entertaintmen’ kanalı 14 Mayıs’ ta Cunda’ ya bir muhabir ve kameramanını yolluyor.

Yine ‘Karadayı’ dizisinin reyting rekorları kırdığı Yunanistan’ dan da ‘MY TV’ ile dergiler de birer muhabir ve kameramanla düğünü takip edecek. Yaklaşık 1 ay sonra Cunda’ da yaşanacak Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu zirvesi, esnafıda şimdiden oldukça heyecanlandırdı. İmirzalıoğlu ‘ nun kendi ile Kobal’ ın ailesi ve dostları için 3 otel tamamen kapattığı Cunda’ da ki esnaf, ünlü simalarında katılacağı bu düğünden oldukça umutlu. Bölgedeki birçok otel ve restaurant , 14-16 Mayıs arasında yüzde yüz doluluk oranı beklediğini söylüyor.

Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu

Sinem Kobal Ve Kenan İmirzalıoğlu Evleniyor Mu ?

Kenan İmirzalıoğlu, yeni proje görüşmeleri için daha çok İstanbul’ da kalırken düğün hazırlıklarıyla Sinem Kobal ilgileniyor. Kobal sık sık yakın dostları ve ailesi ile Cunda’ ya gidiyor. Düğünün her aşamasını kendi büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştiriyor. Hiç bir aşamayı atlamadan mükemmel bir düğün hazırlıkları yaptırıyor. Yılın en büyük imzasını atacak olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftine mutluluklar dileriz. Şimdiden hayırlı olsun demeyi ihmal etmeyiniz.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz