Güzellik Makyaj

Yaza Özel Renkli Tırnaklar!

Yaza Özel Renkli Tırnaklar
Yaza Özel Renkli Tırnaklar
Yazar: Zarafetim
Yaza Özel Renkli Tırnaklar

Yaza Özel Renkli Tırnaklar

Yaza özel renkli tırnaklar yükselen trend haline geldi. Yaza özel renkli tırnaklar bu yazın en iddialı uygulaması. Yapımı biraz uğraştırıyor ama bitince çok güzel bir sonuç ortaya çıkıyor. Yaz mevsiminde büyük trend haline gelen bu yaza özel renkli tırnakların uygulanması için sadece bir kaç farklı renkte ojelere ihtiyacınız var. Gerisi oldukça kolay. Biz size en kolay şekilde yapabileceğiniz şeklini anlatacağız. Bu yaza özel renkli tırnaklara sahip olmak istemez misin? Her girdiğin ortamda tırnakların sayesinde renkli ve farklı kişiliğini yansıtabilirsin. Sende yaza özel renkli tırnaklara sahip

Törpüleme

Törpüleme

olmak istiyorsan ve nasıl uygulandığını merak ediyorsan hadi gel birlikte inceleyelim.

 

İlk Adım:

İlk adımda tırnaklarınızı güzel bir şekilde törpülemeniz lazım. İlk adımda törpü işlemini ve şekillendirmeyi bitirdiyseniz tırnaklarınızın yüzeyini korumak hemde ojenin daha kalıcı olmasını sağlamak için baz kat ojeyi tüm tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Yaza özel renkli tırnakların en kural temeli tırnak şeklidir. Tırnak şekli ne kadar düzgün olursa o kadar iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Renklendirme

Renklendirme

İkinci Adım:

İkinci adımda renklendirme işlemine başlayacağız. İkinci adım ilk renkli ojemizi kullanacağımız adım. Orta ve yüzük parmağınız dışında ki tüm parmaklarınıza istediğiniz renkte ki ojenizi sürün. Tırnakların kuruduktan sonra orta ve yüzük tırnağına da beyaz renkte bir oje uygula. İlk kat ojeniz kuruduktan sonra daha dolgun bir renk görünümü için ikinci  kat ojenizi de sürüp kurumasını bekleyin. Yaza özel renkli tırnaklar bu senenin en trend ismi haline geldi.

Tamamen Renklendirme

Tamamen Renklendirme

Üçüncü Adım:

Üçüncü adım tamamen renklendirme işleminin başladığı adım. Üçüncü adımda istediğin renkte ki ojeleri kullanabilirsin. İhtiyacın olan sadece farklı renkler de birkaç oje ve bir kibrit çöpü. Kibrit çöpünün yanmayan tarafını kullanacağınız renk ojeye batırıp dikkatli bir şekilde beyaz oje sürdüğünüz tırnağınızın üzerine küçük noktalar koyunuz.

Saydam Tırnak Cilası

Saydam Tırnak Cilası

Dördüncü Adım:

Dördüncü adım işlevin son noktası. Dördüncü adımda ojeleriniz kuruduktan sonra üzerine saydam tırnak cilası uygulayınız. Yaza özel renkli tırnaklar uygulaması aslında bu kadar basit. Saydam renkte uygulayacağınız bu tırnak cilası küçük noktaların sağlam şekilde güzel durmasını sağlar. Bundan sonra yaza özel renkli tırnaklar ile kendi tarzını yansıtabilirsin.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz