Moda Dünyası

Yaz Davetiyeleri İçin Öneriler!

Kalıcı Göz Makyajı
Kalıcı Göz Makyajı
Yazar: Zarafetim
Yeni Yaz Davetiyeleri

Yeni Yaz Davetiyeleri

Yaz mevsimi davetlerin en çok olduğu dönemlerdir. Yaz aylarında verilen davetiyeler için önemli önerileri sizler için paylaşıyoruz. Davetlerin önemi büyüktür ve bu önemli organizasyonun altından nasıl kolay baş edebilmelisiniz işte öneriler.  Yaz aylarında sık sık arkadaşlarla, akrabalarla bir araya geliniyor. Birbirinden güzel sabah kahvaltıları, sohbeti bol olan beş çayı ve gün batımında dostlarla birlikte yenen akşam yemeğinin verdiği hazzın tarifi yok. Bu eğlenceleri anların ölümsüz olması da sevdiklerinizle beraber olmaktır. İşte tamda burda bu büzel ölümsüz anıları daha da hafızalara kazımak için sezonun en güzel davet trendlerini gözden geçirelim. İlk olarak yapmanız gereken yapacağınız organizasyona kimlerin geleceğini belirlemek ve hangi gün ile hangi saatte yapacağınızdır. Bu düzene göre konsept belirlemek sizin işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Eğer yaz aylarında sabah kahvaltısı vermeyi planlıyorsanız yemek masanızda deniz esintisi ile süslemeler yapabilirsiniz. Turuncu, sarı ve turkuaz renkleriyle şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Yaz aylarının en güzel kokan çiçeklerini, rengarenk Amerika servisler, marin temalı sofra mendilleri yemek masanızın harika görünmesini sağlayacaktır. Sandalye kılıflarınızı ve minderlerinizi de yemek masanıza uydurursanız çok renkli bir kahvaltı olacak demektir. Eğer ki davetiyenizi sohbeti bol beş çayı için ayarladıysanız, yazıda  da belirttiğimiz gibi sohbetin koyuluğunu ön planda tutmak için rahat ve bir o kadarda konforlu masa hazırlamalısınız. Doğanın yeşil rengi, gökyüzünün o güzel mavisi ve kahverenginin verdiği o huzuru sofraya taşıyabilmek sizin ellerinizde. Eğer kendinize ait bir bahçeniz varsa ve beş çayı davetiyesi verdiyseniz bu sisin ve sevdikleriniz için çok güzel bir anı olacaktır.Değerli misafirleriniz için açık ortamlarda sohbet edebilirsiniz. Ayrıca size gelen davetiyeleri kabul etmenizden yanayız. Çünkü her insanın bir ortama alışması gerekiyor. Özellikle de yaz ayı yaklaşmasından dolayı evde tıkalı kalacak değilsinizdir.

Yaz Davetiyeleri

Yaz Davetiyeleri

İlla ki partnerinizden, arkadaşlarından bir davetiye alabilirsiniz. Bu davetiyelere katılmak sizin en doğal hakkınızdır. Eminim ki davetlere katılmanız için en yaz ayının hemen gelmesini bekliyorsunuzdur. Güzel davetiyeler, eğlenceli vakitler, sıkılmamaları hiç kimse istemiyordur. Gideceğiniz ortam sizin içinizi açması gerekiyor. Mesela yeşil rengi tam olarak uygundur.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz