Cilt Bakımı Güzellik

Uyurken Güzelleşme Yolları !

Uyurken Güzelleşme Yolları
Uyurken Güzelleşme Yolları
Yazar: Zarafetim
Uyurken Güzelleşme Yolları

Uyurken Güzelleşme Yolları

Uyurken güzelleşme yollarını sizlerle paylaşacağız. Uyurken güzelleşme yolları için her gece, yatmadan önce yapmış olduğunuz bakım ritüelleri için sabırsızlanıyoruz. Artık gece uyurken sabah hangi görüntü ile uyanırım derdi yok. Artık sizlere kolay bir yöntem sunuyoruz. Yapmanız gerekenler ise gece uyumadan önce cildinizi şımartmanız olacaktır, diğer yöntem ise uyumadan önce stresi üzerinizden atmanız. Tabi ki sizler bu yöntemleri yaparsanız huzurlu uykunun tadını çıkarırken cildiniz güzelleşmek için göreve başlıyor. Cildinizde bulunan aktif maddeler absorbe edilerek, hücrelerini yenilemeye başlıyor.
Uyurken güzelleşme yollarını geceleyin aktif hale getirmek için yapılması gerekenler;
Yüz Bakımının Faydaları;
Yüz bakımının faydalarına şöyle değinecek olursak, yüz bakımı her zaman temiz tutacağımız bölgeler arasında yer alıyor. Yüz bakımının faydaları için uygun bir temizlik rutini ile başlayabilirsiniz. Ardından makyaj temizleyicisi ile birlikte makyajınızı temizledikten sonra bir miktar kullanacağınız Garnier Saf & Saf temizleyici jelini yüzünüze birkaç dakika aralıklarıyla masaj yaparak yüzünüze uygulayınız, yüzünüze masaj yaparak uyguladığınız bu temizleyici jelini durulayınız. Daha sonra gece yatmadan önce uyguladığınız nemlendirici kremini kullanmadan önce Kiehl’s Midnight Recovery adındaki serumu sürünüz. Yüz bakımı faydaları için yaptığınız uygulamaları bitirdikten sonra sabah uyandığınızda yenilenmiş bir yüz görünümüne kavuşabilirsiniz.
Saç Bakımın Faydaları;
Saç bakımın faydaları ise haftada birkaç kez, saçlarınıza özellikle de saç uçlarınıza bakım yağı uygulayarak saçlarınızı topuz yapınız ve daha sonra ince bir havluya saçlarınızı sarınız. Böylelikle saçlarınız uyurken nem kazanıp daha sağlıklı bir görünüş elde edecektir. Sabahleyin uyandıktan sonra da saçlarını şampuan ile birlikte yıkarsanız saç bakımı işleminiz bitmiş olacaktır.

Uyurken Güzelleşme

Uyurken Güzelleşme

Vücut Bakımın Faydaları;
Vücut bakımının faydaları ise banyo yaparken bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Banyo yaparken cildinize peeling yapmak için kendinize zaman ayırınız. Bu peeling uygulamasını  yaptıktan sonra cildiniz daha yumuşak olacak ve nemlendirici kremler sayesinde daha etkili olmasını sağlayabilecektir. Banyo yaptıktan sonra cildinize ince bir tabaka halinde Kiehl’s Superblyt Restorative Body Oil bakım kremi yağını uygularsanız sabah uyandığınızda daha yumuşak bir ten ile uyanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz