Magazin Dünyası Moda Dünyası

Ünlü Yıldızların Festival Stilleri

Coachella Festivali
Coachella Festivali
Yazar: Zarafetim
Coachella Festivali

Coachella Festivali

Ünlü yıldızların festival stillerinin bulunduğu sezonun açılmasıyla birlikte dünyanın en önemli müzikleri başladı. Ünlü yıldızların festival stilleri müzik festivali Coachella başlamıştır. Her yıl California’da düzenlemekte olan Coachella, ünlü müzik gruplarından şarkıcıların konserleri dışında katılmakta olan festivaline katılan ünlülerle dikkat çekmektedir. Festivalin ilk günlerinde ise Victoria’s Secret meleklerinden olan Kylie ve Kendall Jenner kardeşlere birçok ünlüyle karşılaşmıştık. Önümüzdeki dönemlerde festival sezonu onların stilinden ilham almaya ne dersiniz?

 

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio
Her sene olduğu gibi Coachella’ya katılmakta olan ünlü model olan Alessandra Ambrosio, kendisinin yaratmış olduğu bikini üstü, kot şortu ve yavruağzı tonundaki kaftanı, sandaletleri ve çicekli saç aksesuaru ile tam festival stilinde görünüyor.

 

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall Jenner
Jenner kardeşlerinden Kendall Jenner kot şort tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Kot şortu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Siyah, kolsuz bluzu ve minik topuklu, yüksek sandaletleri ile günü tamamlıyor. Günü tamamlayan bu muhteşem görünüm ile dalgalı saçları ve yuvarlak gözlükleriyle güne renk katmış bulunuyor.

 

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner
90’lara atıfta bulunan görünümü ile bütün gözleri üzerine topladı. Farklı stil tercih etti. Beyaz tişörtünün üzerine giymiş olduğu, siyah saten elbisesi ve siyah çizmelerini Louis Vuitton bandanasıyla tamamlayarak tam bir 90’lı yıllarına yakışır şekilde günün en stilli kızı oldu.

 

Taylor Hill

Taylor Hill

Taylor Hill
Taylor Hiil, tulumunun rahatlığı ile yararlanan Victoria’s Secret modellerinden Taylor Mariw Hill, Mavi tulumu ile göz kamaştırdı. Mavi siyah tulumu, deri kemeri ve taba rengi çantası ile günü tamamladı.

 

Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens
Vanessa Hugens tercihini tulumdan yana kullandı. Stili tulumdan yana kullanan diğer isim ise Vanessa Hudgens oldu. Festivale renk katan ünlümüz, vazgeçilmesi taba renginde olan bootieleri ve beline bağladığı kot gömleği ile fazlasıyla şirin ve tatlı bir görünüm kazandı.

 

Shanina Shaik

Shanina Shaik

Shanina Shaik
Shanina Shaik, reggae havasını festivale taşıyor. Shanina Shaik, siyah dizüstü çizmeleriyle birlikte, deri şortu, Bob Marley baskılı tişörtü ile gözleri kamaştırdı. En önemlisi ise bronz teniyle harika görünüyordu.

 

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss
Karlie Kloss, LOreal Paris güzelliklerin elçisidir. Coachella’nın ikinci gününde ise deri body, kot şort ve uzun hırka ile farklı bir görünüş sergiledi. Farklı stil tercih eden Karlie Kloss, dağınık topuzu ve görülemeyecek kadar makyajı ile konser alanında yıldız gibi parlayabildi.

 

Sara Sampaio

Sara Sampaio

Sara Sampaio
Sara Sampaio etnik tulumu ile güne böyle başladı. Siyah, zımbalı kovboy stili botları ile görüntülenen Sara, diğer yandan ayırdığı saçları ve büyük gözlükleri ile mükemmel bir görünüş sergiledi.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz