Moda Dünyası

Tribeca Film Festivalinde Kırmızı halının en şıkları!

Tribeca Film Festivali
Tribeca Film Festivali
Yazar: Zarafetim
Tribeca Film Festivali

Tribeca Film Festivali

Bu sene 15.’si düzenlenen Tribeca Film Festivali, 13 Nisan’da, Manattan’da başladı. Jessica Biel, Justin Timberlake, Katie Holmes gibi ünlülerin karıldığı Fil Festivali’nde, kırmızı halıda şıklık yarışı vardı! Bakalım festivale hangi ünlüler katılmış.

Jessica Biel

Jessica Biel

Jessica Biel

Ünlü aktris ve Justin Timberlake’in eşi Jessica Biel, festival kapsamında, yeni filmi ”The Devil and The Deep Blue Sea” nin prömiyerine katıldı. Dantel işlemeli siyah elbisesini, siyah topuklu ayakkabıları ile tamamlayan Jessica, düz saç stili ve nude tondaki makyajıyla göz kamaştırdı.

Katie Holmes

Katie Holmes

Katie Holmes

Festival kapsamındaki bir galaya katılan güzel aktris Katie Holmes, baştan aşağı siyahlar içerisindeydi! Bohem görünümlü dağınık atkuyruğu vehafif dumanlı göz makyajı ile oldukça zarif görünüyordu.

Amber Heard

Amber Heard

Amber Heard

Festivale katılan bir başka siyahlar içerisindeki ünlü ise Amber Heard oldu. Siyah, geniş paçalı pantolon ve siyah ceket içeren takımı ve dağınık saçları ile çabasız bir şıklık sergiledi. Sade ve hoş tarzda olan Amber Heard tüm dikkati üzerine çekti.

Jane Fonda

Jane Fonda

Jane Fonda

L’Oréal Paris güzellik elçilerinden, efsanevi aktris Jane Fonda, kırmızı halıda beyazın zarafetini gözler önüne serdi! Beyaz, uzun ceketi, beyaz pantolonu ile tercih ettiği gümüş tondaki sivri burun ayakkabıları, nude makyajı ve bob kesim saçları şıklığını tamamlamıştı.

Maisie Williams

Maisie Williams

Maisie Williams

The Devil And The Deep Blue Sea filminde, Jessica Biel ile beraber rol alan, Game of Thrones dizisinin genç oyuncusu Maisie Williams, koyu mavi renkteki straples elbisesini Nicholas Kirkwood imzalı sandaletleri ile tamamlamıştı. Makyajında ise belirgin kaş görünümünden yararlandı.

Festivalde çoğu kırmızı halının şıkları siyaha bürünmüş durumda. Siz de favori seçtiğiniz yıldızın modasını takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz