Güzellik Saç Bakımı ve Tasarımı

Trend Olan 5 Kısa Saç Modeli

Trend saç modelleri
Trend saç modelleri
Yazar: Zarafetim
Trend saç modelleri

Trend saç modelleri

Trend Olan 5 Kısa Saç Modelini eminiz ki sizde bizim kadar merak ediyorsunuz. Yaz ayının yaklaşmasıyla da kısa saç modelleri daha çok rağbet gördüğü için bizde size Trend Olan 5 Kısa Saç Modelini sunduk. Aslında her kadın uzun saçı sever. Ama bazı tarzı farklı olan kadınlar kısa saçla marjinal bir görünüm ortaya çıkarmak ister. Biz size bu marjinal görünümde nasıl tarz yaratacağınıza yardımcı olmak için birkaç örnek bulduk. Gelin birlikte Trend Olan 5 Kısa Saç Modelini inceleyelim.

 

Punk Saç Kesimi

Punk Saç Kesimi

 

Punk Saç Kesimi

Sınır tanımayan Punk Saç Kesimi, çocuksu bir görünüm yaratan kısa saç modelidir. Punk Saç Kesimi, küt saçlarla buluşunca ortaya mükemmel bir denge çıkıyor. Ustura kesim sayesinde küt saçlar “ edgy “ bir görünüm sağlıyor.  Yeni Punk Saç Kesiminin öncülerinden biri ise Tim Burton’ ın karanlık çetesinin son üyesi olan Avustralyalı aktris Bella Heathcote. Farklı ama şık bir görünümün tam örneği olan Punk Saç Kesimi oldukça marjinal bir görüntü sağlıyor.

 

Asimetrik Saç Modelleri

Asimetrik Saç Modelleri

 

Asimetrik Saç Modeli

Jennifer Lawrence her konuda olduğu gibi Asimetrik Saç Modeli kesimi ile de kendini belli etti. Asimetrik Saç Modeli farklı katlarla hacim kazanıyor ve bu kesim saçlara bambaşka farklı bir hava yaratıyor. Güzel oyuncunun Asimetrik Saç Modeli tüm güzellik oyunlarını alt üst ediyor. Asimetrik Saç Modeli değişik şekilde kesilmiş kısa katlardan oluşan bir kesimdir. Bu kısa değişik şekilde kesilmiş olan katlar saça hacim verir.

 

Kısa Bob Saç Kesimi

Kısa Bob Saç Kesimi

 

Kısa Bob Kesimi

Paris, Texas filminde Kısa Bob Kesimi ile ikonikleşen Nastassja Kinski’ den sonra Miranda Kerr yüzünü çevreleyen dalgalı, küt saçlarıyla yeni bir trend yaratıyor. Kalıp modellerle yıldızı pek barışmayan Kısa Bob Kesimi kısa ve geniş dalgalarla romantik bir havaya bürünüyor. Kısa Bob Kesimi genelde kalın maşayla kullanılmasına rağmen düz olduğu halde bile dikkat çekici bir model olarak karşımıza çıkar.

 

Küt Saç Modeleri

Küt Saç Modeleri

Gerçek Küt Modeli

Rihanna bizi yıllar sonra Gerçek Küt Modeliyle tanıştırıyor. Düz ortadan ikiye ayırdığı ve yüzünü çevreleyen saçlarıyla Gerçek Küt Modelinin zamansız coolluğunu bir kez daha ortaya çıkarıyor. Gerçek Küt Modeli minimalist ve güçlü bir tavır sergileyerek şimdiden 2016 yılının en çok ses getiren saç trendleri arasında yer almayı başardı. Gerçek Küt Modeli olarak adlandırılmasının amacı şimdiye kadar Küt Kesimi başlığı altında bir çok farklı modelin bulunmasıdır.

 

Bowl Curl Saç Kesimi

Bowl Curl Saç Kesimi

Bowl Cut Kesimi

Bowl Cut Kesimi biraz erkek saç kesim tarzına benzediği için daha çok cesaret gerektiren bir modeldir. Bowl Cut Kesimde marjinallik ön planda olmak zorundadır. Genelde yaşları biraz daha ilerlemiş olan bayanların kestirdiği bir modeldir. Bowl Cut Kesimi erkeksi bir tarz yaratmasına rağmen çoğu genç kızın bile kestirdiği bir model haline gelmiştir. Yeniden trend olan bu Bowl Cut Kesimi size de çok yakışacaktır.

Bu Trend Olan 5 Kısa Saç Modellerini biz sizin için derledik artık siz kendinize en çok hangisini yakıştırıyorsanız o tarzı seçebilirsiniz. Bu seçimler arasında her tarzda ki kadınlara uygun bir model illa ki vardır. Biz size 5 öneride bulunduk hangisini seçeceğiniz size kalmış bir şey artık.

 

Incoming search terms:

  • marjinal kısa saç modelleri
  • miranda kerr bob saç
  • bayan saç modelleri marjinal
  • bob kesim kısa saç
  • marjinal saç kesim modelleri
  • miranda kerr 2017 modasi

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz