Güzellik Makyaj

Taylor Hill’in Zarif Makyajından Gelen İlham!

Dudak Makyajı
Dudak Makyajı
Yazar: Zarafetim

Bugün sizlere Taylor Hill’in zarif makyajından gelen ilham ile sade bir makyaj stili paylaşıyoruz. Çağatay Ulusoy ile beraber rol alan Taylor Hill’in şu sıralar yaptığı zarif makyajı ile gelen ilhamı dikkatlerimizi çekti. Bu dikkat çeken makyajını şimdi gelir birde beraber inceleyip bide kendimiz uygulayalım.

Ten Makyajı

Ten Makyajı

Taylor’un ten makyajı

Taylor’un ten makyajı nasıl diye soru soranlara cevap olarak, sende kendine güzel bir ten makyajı stili uygula! Taylor’un ten makyajına, Maybelline New York Affinitone gibi bir fondötenle harika bir cilt görünümü ile ulaşabilirsin. Uygulamaya ulaşmak için, makyaj süngeri, fondöten fırçası veya pamuk uçlarına tüm yüzüne ve renk farkı olmaması için boynuna kadar uygulayabilirsin.

Yanaklarına geçtiğimiz zaman ise renk katmak istiyorsan pembe tondakiNYX Highdefinition Grinding Menage A Trois allığını sende kendi yanak oyuklarına uygulayarak, aydınlatıcı elmacık kemiklerine kadar uygulayarak ışıldayan bir görünüm kazanabilirsin.

Göz Makyajı

Göz Makyajı

Göz Makyajı

Taylor’un Göz makyajına ulaşmak için yapman gerek zor birşey yok. Taylor’un bakışları gibi bakabilmek için sende göz makyajına hemen geçiş yap. Aslında bu makyaj gür kaşlarda daha yoğun görünüyor. Sende kaşlarının seyrek kısımlarını kaş kalemin ile ilk önce bir doldur. ve yavaştan benzer bir görünüm almaya başla.

Göz kapaklarına geldiğimizde ise kahve tonlardaki göz farını uygula ve ardından Maybelline New York Master Precise Eyeliner yardımı ile kuytuklu eyeliner elde edin ve birkaç maskara ile göz makyajını bitirebilirsin.

Dudak Makyajı

Dudak Makyajı

Dudak Makyajı

Taylor’un dudak makyajı da gözlerinden daha sade ve daha zarif! Taylor, dudak makyajında Victoria’s Secret meleklerinin klasiği olan dudak parlatıcısı yönünde seçimini yapmış oldu. Dudaklarının eğer olduğundan daha dolgun görünmesini görmek istiyorsan sende dudak parlatıcıların ile dudaklarını kendi zevkine göre hos bir görünüm kazandır. Taylor’un pembe tonlardaki Nyx Mega Shine Juicy Pink dudak parlatıcısını  uygulayarak dudak makyajını tamamla.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz