Genel

Söz Konusu Çocuk Olduğunda Annelerin Hayal Gücü Sınır Tanımıyor!

Söz Konsusu Çocuk Olduğunda Anneler
Söz Konsusu Çocuk Olduğunda Anneler
Yazar: Zarafetim
Söz Konsusu Çocuk Olduğunda Anneler

Söz Konsusu Çocuk Olduğunda Anneler

Söz konusu çocuk olduğunda annelerin hayal gücü sınır tanımıyor yazısı ile annelerin çocuklarına ne kadar değer verdiğine şahit olacaksınız. Söz konusu çocuları olduğunda annelerimiz sınır tanımıyor. Bu durumun gayet normal olduğunu tahmin etmişsinizdir. Yani yeni oyunlar, el yapımı oyuncaklar ile her annenin çocukları için yapılacak listesinde yer alan icatlardır. Yani bu icatlar herhangi bir mağazadan alınan pahalı hediyelerden daha anlamlı ve daha büyük değer taşımaktadır. Öncelikle Filipinler’de yaşayan anne Rodessa Villanueva-Reve de yazımızda anlattığımız açıklamalarda bir anne bulunmaktadır. Anne Rodessa, kızı için karton kutulardan, hayal gücünü kullanarak az bir çaba ile  çocuklarını mutlu etmektedir.
Rodessa ilk olarak sağda solda bulduğu atık karton kutularını toplayarak minyatür mutfağın hatlarını oluşturdu.
Karton kutuları ile dolap kapılarını yapan Rodesssa annemiz, fırın ve lavabonun yer alacağı yerleri işaretleme yapmıştır.
Kendi mutfağınızdaki birkaç mutfak gerecini de kızının mutfağına ekleyen anne tam bir muftak görünümü vermek istemiş ve istediği şekle bürümüştür.
Hepimizin bildiği gibi mükemmellik için hiçbir sınır tanımamıştır. Anne Rodessa mutfağa biraz daha hayat verebilmek için mutfağa, Audrey Cafe – Restaurant adını vermiştir.
Lavabosunda ise çellik bir kase kullanan Rodessa, musluk için sıvı sabunluk dispenseri kullanmış bulunuyor. Rodessa annemiz, fırın düğmeleri için eski kavanoz kapaklarını kullanmış bulunuyor.
Şef mutfağına büyük özen göstermiştir. Şef mutfağında ise misafirlerini ağırlamak için bekliyor.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz