Moda Dünyası

Sokak Stilinde Farklılık Yarat!

Şık Ve Rahat Kombinler
Şık Ve Rahat Kombinler
Yazar: Zarafetim

Sokak stilinde farklılık yarat herkesin gözü üzerinde olsun. Sokak stilinde farklılık yarat kişiliğini kendi tarzını yansıt. En rahat şekilde kullanması için gerekli kombinlerdir. Farklı ve sıradışı tarzınız ile herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Tüm gözlerin sizin üzerinde olmasını istiyorsanız bizim rehberimizden yardım alabilirsiniz. Sokak stilinde farklılık yaratırken yenilikler ön plandadır. Herkesin giydiği tarzda giymek zorunda değilsin. Kendi tarzını kendin yaratıp belki de sokak stiline yeni bir akım getirebilirsin. O yüzden etrafta ki insanların ne giydiğine nasıl giydiğine aldırma sen içinden nasıl geliyorsa öyle giyinmeye bak. Hadi gelin aşağıda ki sokak stili rehberimize birlikte göz atalım.

Şık Ve Rahat Kombinler

Şık Ve Rahat Kombinler

Sokak Stilinde: Şık Ve Rahat Kombinler

Şık ve rahat kombinler iki zıt şeylerin bir arada kullanımı ile bir tarz yaratan kombinlerdir. Şık ve rahat kombinler sizin gündelik hayatta yaptığınız kombinleri de içinde barındırıyor. Şık bir stilletto giyip üzerine salaş bir kazak giyerek kombini tamamlarsan etrafta ki kişilerden beğeni alabilirsin. Yada şık bir kıyafetin altına rahat bir ayakkabı giyerekte modern bir tarz yakalayabilirsin.

Şık Ve Rahat Kombinler

Şık Ve Rahat Kombinler

Sokak Stilinde: Püsküller

Püsküller bu senenin başından itibaren göze çarpan tek parça. Püsküller 2015 yılında trend olmaya başladı ve bu popülerliği 2016 yılında da devam ediyor. Sokak stilinde farklılık yaratmak için çok cool bir seçenek olacaktır. Ceketlerin kol detaylarında, ayakkabıların kenarların da kullanılan püskül detayları bizleri kovboy filmlerine götürüyor. Sende tarzına hareketlilik katmak istiyorsan bu püskül detaylarını kullanabilirsin.

Sırt Çantaları

Sırt Çantaları

Sokak Stilinde: Sırt Çantaları

Sırt çantaları rahat stilin en büyük tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Sırt çantalarında gümüş rengi detayı ve fermuarından sarkan tüylü ponponlar ile hareketlilik kazanmanız mümkün. Sırt çantalarının kombininizi tamamlayıcı hale getirmesi için sade renkler de kullanmanız daha doğru olur.

Şık Ve Rahat Kombinler

Şık Ve Rahat Kombinler

Sokak Stilinde: Gömlek Elbiseler

Gömlek elbiseler dolabınızın şık ve rahat kısmını oluşturuyor. Gömlek elbiseler Türk moda severler tarafında da fazlasıyla seviliyor. İlkbahar kombinleri için gömlek elbiseler bizlere ilham kaynağı oluyor. Kullanım bakımından rahat olan bu elbiseler bir o kadar da şık duruyor. Sokak stilinde farklılık yaratırken tam anlamıyla sadelikten ve şıklıktan yana olmalısın.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz