Genel

Neden Ben Dedirten Durumlar!

Neden Ben Dedirten Durumlar
Neden Ben Dedirten Durumlar
Yazar: Zarafetim
Neden Ben Dedirten Durumlar

Neden Ben Dedirten Durumlar

Neden ben dedirten durumlar, günlük hayatta yaşadığımız sorunlardan ortaya çıkmaktadır. Neden ben dedirten durumlar çoğu insanın günlük yaşamında ortaya çıktığı sorunlarla mücadele etme durumu söz konusu olabilir. Çoğu insanın neden ben dedirten durumları şaşırtılmayacak hareketleri ile karşı karşıya kalmılşığı olmuştur illaki. İnsanın başına bir sorun geldiğinde ve diğer insanlara gelmediğini görünce neden ben dedirten durumlar sorusu ile karşı karşıya gelmişliği olmuştur.  Ben duygusu ile yaşayan bir insan yaşadığı hayattan tat alamazdır. Hepimizin günlük hayatında garip şeyler sezdiği durumlar vardır. Fakat bazen çok sıradan görülen şeyler başka türlü işler ortaya çıkarabilir ve değişik şekillere girmeniz yol açar. Bazı durumlarda öyle durumlar yaşarız ki, neden ben dedirten durumlar sorusunu kendimize sorarız. Başınıza gelen neden ben dedirten durumlar haberimizde..
Mesela otobüste uyumak her insanın başına illa ki gelmiştir. Eğer otobüste bir başkasının uyuduğu ile kendinizin uyuduğunı karşılaştırırsanız, o güzel uyuyor ben kötü uyuyorum sorusunu kendinize sorduğunuz zaman, neden ben dedirten durumlar ile karşı karşıya kalmışınız demektir.
Eğer sevgiliniz varsa ise birde ilk buluşmanızı yapacaksanız bir hayli dikkat etmeniz gerekecektir. Bir çift sevgili ilk buluşmalarında ‘ ne yapıyorsun tatlım?’ diyerek soruyu yöneltir. Diğer çift sevgili ise ilk sorusunda ‘ Peynir sever misin? ‘ diyer soruyorsa neden ben dedirten durumlar ile karşı karşıya kalırlar. Bu iki çiftin buluşmalarını karşılaştıracak olursak ‘ peynir sever misin?’ sorusunu sevgilisine soran kişi de neden ben dedirten durum ile moralini düşürebilir.
Diğer bir konu ise diğerleri nevresim takımı yorgana geçirirken düzenli ve kolay bir şekilde geçirir. ‘ben’ kişisi ise nevresim takımını yorgana geçirdiğinde bir hayli zorlanmalar yaşar. Bu durum ise neden ben dedirten sorunları ortaya çıkarır.
Özellikle beyaz tişört giyildiğinde diğerleri, temiz ve düzenli şekilde yemeğini yer, ‘ben’ kişisi ise yediği yemeği üzerine döktüğünde inanılmaz bir şekilde hal alır.
Diğer insanlar sabahları uyanırken, uykusu içine sinmiş bir şekilde uyanır, ‘ben’ kişisi ise uykusu içine sinmedi ise inanılmaz bir şekilde hal alır. Diğer insanlar hapşururken, kibar bir şekilde hapşurur, ‘ben’ kişisi ise bir anda hapşurası geldiğinde değişik şekillere bürünüp hapşurur. Resimde de gördüğünüz gibi.
Diğer kişiler tatil dönüşünde ten rengini ayarlayıp gelirler, ben kişisi ise güneşin altında fazla kaldığı için inanılmaz bir görünüş sergilerler.
Diğer kişiler, yemek hazırlama sırasında düzenli bir şekilde yemeğini hazırlar. ‘Ben’ kişiler ise yemeğini pişirirken dökmeleri söz konusu olabilir.

Neden Ben Dedirten Kötü Durumlar

Neden Ben Dedirten Kötü Durumlar

Dans ederken, diğer kişiler resim bir de gördüğünüz gibi dış görünüşte güzel duruyor, 2. resimde ise ‘ben’ kişi olan çok hiperaktif bir hal alıyor.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz