Magazin Dünyası

Murat Boz Ve Aslı Enver Aşkı Evlilikle Sonuçlandı

Murat Boz Asli Enver Evleniyor
Murat Boz Asli Enver Evleniyor
Yazar: Zarafetim
murat boz asli enver aski evlilikle sonuclandı

Murat Boz Asli Enver aşki evlilikle sonuçlandı

Murat Boz Ve Aslı Enver Aşkı Evlilikle Sonuçlandı. Murat Boz Ve Aslı Enver Aşkı Evlilikle Sonuçlanan bu beraberliğe arkadaş olarak başladılar.Geçen yaz Aslı Enver rol aldığı “Kardeşim Benim “ filminde Murat Boz ile oynamıştı, dizide ki tanışıklık zamanla aralarında ki elektriğin aşka dönüşmesine yol açtı. Herkesin ilk duyduğunda şok olduğu bu haber artık mutlu sonla bitiyor.

Murat Boz Ve Aslı Enver çifti birlikte olduklarını 1.5 ay önce İnstagram sosyal medya hesaplarından ilan ettiler. Aşık çiftimiz kısa bir süre öncede Yeniköy’ den ev tuttu. Daha henüz kısa bir süre olmasına rağmen gayet mutlu olan çiftimiz birlikte yaşamaya karar vermişler. Belli ki artık evliliğe yavaş yavaş kendilerini alıştırıyorlar.

Murat Boz tuttukları evin dekorasyonu için 100 bin TL masraf yapıp eşyalarını A’ dan Z’ ye değiştirdi. Her şeyin Aslı Enver’ in zevkine göre olduğunu tahmin ediyoruz. Aslı Enver her şeyin hazır olduğu eve 1 hafta önce yerleşti. Aşık çiftimiz şimdi o evde mutlu bir şekilde birlikte yaşıyorlar. Evlilik kararı alan çiftimiz düğünü Haziran ayının başında yapmayı planlıyor.

Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin aileleri düğün yeri ve tarihine karar vermek için bir araya gelecekler. Büyüklerinin de kararını almayı unutmayan  çiftimiz oldukça emin adımlarla mutluluğa doğru ilerliyorlar. Murat Boz Alı Enver Aşkı Evlilikle Sonuçlanırken her ayrıntıyı ayrı ayrı düşündüler.

Murat Boz Asli Enver Evleniyor

Murat Boz Asli Enver Evleniyor

Haziran ayında evlenmeyi planlayan çiftimiz ailelerinin onayını almadan geçmiyorlar. Aslı Enver 3 yıl evli kaldığı Birkan Sokullu ile geçtiğimiz Ağustosta boşanmıştı. Murat Boz ise 8 yıl birlikte olduğu Eliz Sakuçoğlu ile 2008’ de Almanya’ da nikah masasına oturup 2012 yılında Diyarbakır- Hazo’ da boşanmıştır. Bu kez bu evlilikte boşanmanın olmamasını diliyoruz çiftimize.

Incoming search terms:

  • aslı enver murat boz
  • murat boz ve aslı enver
  • murat boz evleniyor mu
  • aslı enver evlendi
  • aslı enver evlendi mi
  • aslı enver murat boz evlendi

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz