Magazin Dünyası Moda Dünyası

Monokrom 2016 Trendleri!

Monokrom 2016 Trendleri
Monokrom 2016 Trendleri
Yazar: Zarafetim
Monokrom 2016 Trendleri

Monokrom 2016 Trendleri

Monokrom 2016 Trendleri pek fazla tercih edilmese de kombinlendiği zaman çok tarz duran parçalar var. Monokrom 2016 Trendleri sizinde ilginizi çekebilir. Enine, boyuna çizgili yada puantiyeli, çiçekli ve de geometrik şekilli… Siyah beyaz tasarımlar trend etkisinde anlık bir heves değil, tamamen stil öğesi. Her ortama ayak uyduran, siyah- beyazın muhteşem uyumundan oluşan monokrom tasarımlar her sezon olduğu gibi, 2016 İlkbahar/ Yaz koleksiyonlarında da var. Yeni sezon monokromlara göz atabileceğiniz gibi, eski sezon indirimlerinden faydalanabilir; bu zamansız stil sahibi trende yatırım yapabilirsiniz.

Hatta, bu sezon Monokrom 2016 Trendleri yalnızca bir parça da kullanmak kuralını bozup; çizgili tasarımları, çiçekli veya geometrik olanlarla kombinlemekten çekinmeyin derim. Eğer o çok sevdiğiniz yeşil ayakkabınızı neyle giyeceğinize karar veremiyorsanız, monokrom parçalarla tamamlayabilir; dikkatleri o çok sevdiğiniz renk üzerinde toplayabilirsiniz. Monokrom 2016 Trend duruşunuzu güçlendirmek istiyorsanız, siyah beyazlarla patlatacağınız rengin pastel tonlarda olmasına özen gösterin. Zira bu sezon, bebek mavi ve soluk pembe oldukça trend.

Farklılık arayan kişiler için bu monokrom tarz tam onların tarzı. Özgünlüğün ve marjinal tarzın bir arada olduğu monokrom tarz kuşak göz etmeksizin trend olmayı başarıyor. Neon renkleri de arasında barındıran bu tarz baya bir süre trend olmaya devam edeceğe benziyor. Amaç her türlü tarzı bir kaç kombinle birleştirmek. Monokrom 2016 Trendlerini farklı tarzda kombinleyen kişiler de ayrı bir farklılık yaratabilir. Adeta farklılığın diğer bir tanımı haline gelmiş durumda olan bu tarz daha yeni trend olmaya başladığı halde şimdiden çoğu kişinin gözdesi olmuş durumda. Genç kızlardan, yaşlı bayanlara kadar modayı takip eden herkes bu Monokrom Trendi uyguluyor. Monokrom 2016 Trendleri rehberini okuyup uygularsanız sizde kendinizde ki değişimi göreceksiniz.

 

Monokrom Trendleri 2016

Monokrom Trendleri 2016

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz