Güzellik Makyaj

Makyajın En Eğlenceli Haline Hazır Mısın?

Makyajın En Eğlenceli Hali
Makyajın En Eğlenceli Hali
Yazar: Zarafetim
Makyajın En Eğlenceli Hali

Makyajın En Eğlenceli Hali

Makyajın en eğlenceli haline hazır mısınız? sorusuna eminim ki herkesin cevabı evet olacaktır. Bu sorudan sonra makyajın en eğlenceli hali nedir? diye aklınıza bir soru gelmiştir. Hava sıcaklığının artmasından kaynaklanan yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte hafif makyaj sezonu açıldı. Kozmetik markalarının yaz sezonu ile birlikt koleksiyonlar hafif ve yaza uygun şekilde ürünlerle dolu hale geldi. Geçtiğimiz sezonlarda Lancome yeni lansmanı Juicy Shaker’ı görücüye çıkarmıştır. Renkleri ise rengarenk ve eğlenceli dudaklar için düşünülmüş Juicy Shaker’lar şimdiden tüm genç kadınların makyaj rutinlerinde yerini almış durumda gözüküyor. Fazlasıyla geniş bir renk çeşitliliğine sahip Juicy Shakerlarla yazı yansıtan değişik renkler elde etmek mümkün. Havalı makyaj görünümü elde etmek artık çok kolay görünüyor.

 

Kışkırtıcı bir görünüm

Kışkırtıcı bir görünüm

Kışkırtıcı bir görünüm için ne yapmalıyım?
Eğer kışkırtıcı bir görünüm için ne yapmalıyım diyorsanız, size önerdiğimiz Juicy Shaker kokteyli 283 Berry In Love, bu önerdiğimiz kokteylin içinde böğürtlen bulunmaktadır. Kışkırtıcı bir görünüm elde etmek için ise içerisinde romantizm yaprakları yer alıyor.  Dudaklarınızda kışkırtıcı, bu görünümü kullanacağınız diğer ürünlerle tamamlamanız gerekiyor. Geleceğimiz yaz, oldukça yazın hafifliği ile uyumlu Miracle Cushion fondöten, kirpiklerine ekstra hacim vermektedir. Şaşırtıcı tasarımı ile sahip olan Grandiose maskarayla kışkırtıcı makyajı ile tamamlanabilir.

Çekici bir görünüm

Çekici bir görünüm

Çekici bir görünüm için ne yapmalıyım?
Çekici bir görünüm için ne yapmalıyım? diyorsanız eğer çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Size önereceğimiz Juicy Shaker kokteyli şüphesiz 102 Apri Cute markası, kokteyli içinde bir kayısı, bir tutam eğlence ve özgürlük anahtarları bulunmaktadır. Eğer çekici dudaklara sahip olmak istiyorsanız, mükemmek bir kokteylini uyguladıktan sonra makyajınızda kullanabileceğiniz  diğer ürünler ise şunlardır: Yaz aylarında cildin nefes almasına izin veren Teint Idole Ultra fondöten ve doğal tonlarıyla yaz aylarında doğal bir makyajın ışıltısını yansıtan Hypnose Doll Eyes far paleti ile göz makyajınızın tamamlayıcısı ise Hypnose Doll Eyes maskara tam sizliktir.

Sofistike bir görünüm

Sofistike bir görünüm

Sofistike bir görünüm yapmak istiyorum?
Eğer sofistike bir görünüm yapmak istiyorum diyorsanız, Juicy Shaker kokteyli tam sizlere göre. Şüphesiz 151 The Cherry Symphony, bu kokteylin bir çift kiraz ve elit bir dokunuş ile aynı zaman içerisinde ifadenin gücü yer almaktadır. Sofistike bir görünüm için tamamlayıcı adımlar ise kullanacağınız diğer ürünleri temin edebilirsiniz. Dudaklarınızın ışıltısı için uyan Blush Subtil allıkla yanaklarınızı doğal bir şekilde ortaya çıkarır. Göz makyajınızda Ombre Hypnose mat farlarından kullanarak göz çerçevenizde belirle ve makyajınızı bakışlarınızlada süsleyebilirsiniz.  Bu makyaj sayesinde bakışlarınızın gücünü ortaya çıkaran Hpnose maskara ile sonlandırılır.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz