Magazin Dünyası Yaşam Rehberi

Lady Gaga’nın Super Bowl için Makyaj Tercihi!

Lady Gaga'nın Super Bowl için Makyaj Tercihi!
Lady Gaga'nın Super Bowl için Makyaj Tercihi!
Yazar: Zarafetim

Ameraki’nın bir çok yerli ve yabancı etkinlikleri mevcuttur. Amerika’nın spor alanına verdiği desteği de sorgulamamak gerekir. Super Bowl karşılamasında tüm dünya gözlerini oraya kilitledi ve festival havasında bir maç izledi. Maç bitti ama hala rüzgarı devam etmektedir. Bir çok ünlü şarkıcı, siyasetçi ve bir çok alandan kişinin bir araya geldiği bu spor faaliyetinde yine bizler ön plandaydık 🙂 7 Şubat Pazar günü gerçekleşen maç California’da gerçekleşti. Tüm Amerika’nın gözü bu futbol maçında olduğu için 3 dünya yıldızı şarkıcı maç aralarında önce ve sonrasında konserler verdi. Beyonce, Bruno Mars Coldplay gibi sahne devlerinin konserlerinin yanında birde sürprizleri vadı. Bu sürpirz ise Lady Gaga’ya ait. Lady Gaga maç öncesinde seyircilere bir sürpriz yaparak sahaya çıktı herkesin şaşkınlığı arasında mikrofonu eline alan Lady Gaga Amerikanın ulusal marşını kendine has yorumu ile seslendirdi. Lady Gaga ulusal marşı söylerken tüm Amerikanın gözü Lady Gaga’nın üzerindeydi yine kendine has bir makyaj ve kıyafet tercihi ile herkesi büyüledi.

Lady Gaga ve Super Bowl!

Lady Gaga’nın sürprizi ile başlayan serüven daha ilk dakikalarda heyecanı doruk noktalara çıkarmıştı. Lady Gaga ulusal marşı söylemeye başladığında bir çok kişiyi etkisi altına aldı ve gözleri kamaştırmaya başladı. Kıyafetleri ve seçimleri ile kendine bir tarz oluşturan Lady Gaga yine bu kuralını bozmayarak kendine özgü bir kıyafet ile sahneye çıktı. Tek bir fark vardı biraz sadelikten yana olmasıydı. Lady Gaga düz bir siyah ceket ve pantolon ile sahaya çıktı. Ayakkabı tercihi olarak siyah ışıltılı platform topuk tercih etti. Aksesuarlarına alışılan Lady Gaga orada da değişim yaparak sadece ışıltılı bir küpe takarak sadeliği ile dikkatleri bir kez daha üzerine topladı. Super Bowl’un heyecanı ve ulusal marş söyleyeceğinden olması gerek ki kırmızı takıma mavi ojeler ile amerikan bayrağı havası vermek istemiş olmalıdır.

Lady Gaga, Super Bowl Saç ve Makyaj Tercihi!

Hep sıra dışı tarzı ile her zaman dikkatleri üzerine çeken Lady Gaga, Super Bowl için bir değişiklik yaparak sadeliği tercih etmiş. Platin sarısı bir saç rengi tercih eden sanatçı, Dalgalı ve kabarık bir stil uygulamış. Saçına ve elbisesine göre makyajı çok dikkat çekici bir şekilde hazırlanmış. Lady Gaga güzelliğinden burada ödün vermeyerek gerekeni yapmış. Kıyafetine uygun bir tonda kırmızı ile daha önce görülmemiş bir dumanlı göz makyajı ile bütünleştirmeye çalışmıştır. Normal dumanlı göz makyajlarından oldukça farklı bir tarz yakalayan Lady Gaga burada kendine has yorumunu katmış. Dumanlı göz makyajına her zaman dolgun ve hacimli kirpikler ile cevap verilmelidir. Lady Gaga’da bu çizgiyi bozmayarak uzunca ve dolgunca bir kirpik ile dikkatleri üzerine çekti. Bu kadar güzelliği tamamlayacak olan en önemli noktalardan birincisi ten makyajıdır ve yine burada Lady Gaga doğru tercih yaparak porseleni andıran bir makyaj ile gözlerini bütünlemeyi başarmıştır, Diğer önemli noktalardan birisi ise dudak makyajıdır. Lady Gaga’nın dudaklarda nude tercih etmesi yine sadeliğe yönelik bir tercihtir.
Super Bowl’un diğer bir konularından olmayı başaran Lady Gaga yine kendinden söz ettirmeyi başardı. Kendine has bir stili ve alışıla gelmiş dışında makyajlar kıyafetler ile tanıdığımız ünlü sanatçı karşımıza çok sade ve düz bir kıyafet ve makyaj ile karşıladı. Buda dikkatleri üzerine çekmeye yettid arttı bile. Sevenleri ikiye bölündü kimileri eski görünümü savundu kimileri ise bu görünüm ile devam etmesini temenni etti, bize göre sadece Super Bowl için düz ve bayrak görünümü taşımak için böyle bir seçim yaptı. İlerleyen günlerde alıştığımız Lady Gaga’yı göreceğiz. Teşekkürler

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz