Magazin Dünyası

Kendall Jenner Makyajsız Hali ile Podyumda!

Kendall Jenner Makyajsız Hali!
Kendall Jenner Makyajsız Hali!
Yazar: Zarafetim

Kim Kardashian’ın üvey kardeşi olarak bilinen Kendall Jenner, Dün gece düzenlenen defilede, sıfır makyaj ile herkesi şaşırttı. Kendall Jenner makyajsız hali ile de doğal güzelliğini koruyan güzel model herkesin gözlerini büyüledi. Kendi adından oldukça bahsettiren ve yıldızı parlayan güzel manken, New York moda haftası ile kendini podyuma attı. Podyumda herkes farklı bir makyaj ve yüz beklerken, Kendall Jenner sürpriz yaparak makyajsız defile sundu. Doğal güzelliği ile yürekleri hoplatan Kendall Jenner geçtiğimiz haftalarda ise dünyaca ünlü iç giyim markasının mankenleri arasına adını yazdırmıştı. Güzel manken kariyer konusunda oldukça sivri bir çıkış yakalayarak kendinden oldukça bahsettireceğe benziyor.


Kendall Jenner ile ilgili bir çok haber yapıldı ama o bunlardan rahatsız olmadı, Kendall Jenner podyumu parlayan yıldızı ünvanını almayı hak etti. Güzel mankeni daha ilerleyen zamanlarda bir çok podyum ve defilelerde göreceğiz gibi. Kariyerine emin adımlarla ilerleyen güzel manken için önünde herhangi bir problem gözükmemektedir.

İşte Kendall Jenner Makyajsız Hali;

 

Kendall Jenner Makyajsız Hali!

Kendall Jenner Makyajsız Hali!

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz