Magazin Dünyası Moda Dünyası

Kaia Gerber Kimdir ?

Kaia Gerber Kimdir ?
Kaia Gerber Kimdir ?
Yazar: Zarafetim
Kaia Gerber Kimdir ?

Kaia Gerber Kimdir ?

Kaia Gerber Kimdir ?

Kaia Gerber geçtiğimiz günlerde kendinden oldukça bahsettiren bir güzel olmayı başardı. Kaia Gerber modellik yaparak ismini hafızalarımıza kazımaya yardımcı oldu. Kaia Gerber kimdir, boyu, kilosu nedir gibi konulara yer vereceğiz. Kaia Gerber’in annesi dünyaca ünlü modellerden birisi olan Cindy Crawford’dır. Ayrıca karizması ve yakışıklılığı ile genç kızların gönlünde taht kurmuş babamız ise Rande Gerber’dir. Kaia Gerber geçtiğimiz günlerde yaptığı modellik ile anne ve ablalarına tabiri yerinde ise taş çıkartacak bir performans göstererek dikkatleri üzerine çekti. Önümüzde ki günlerde bu güzel bayanın adını sık sık duyacak gibiyiz.

Kaia Gerber Kaç Yaşında?

Kaia Gerber Kaç Yaşında?

Kaia Gerber Kaç Yaşında ?

Kaia Gerber daha henüz 14 yaşında olmasına rağmen kendinden oldukça bahsettirmeyi başardı. Kaia Gerber’in 14 yaşında böyle bir güzelliğe sahip olmasını ebeveynlerine borçlu olduğunu unutmamak gerekmektedir. Kaia Gerber 3 Eylül 2001 yılında dünyaya Los Angeles, Kaliforniya’da gözlerini dünyaya açtı. Kaia’nın dünyalar güzel annesine benzeyeceği o günden belli olmuştu. Mükemmel bir fiziğe sahip olan annesinden bütün özelliklerini almış görünüyor.

Kaia Gerber Boyu Ne Kadar ?

Kaia Gerber Boyu Ne Kadar ?

Kaia Gerber Boyu  ?

Kaia Gerber’in bu formda kalmasını ve güzelliğini tamamlayan etmenler için annenesinin tecrübelerinden yararlandığı ortada. Kaia Gerber boy konusunda annesi kadar şanslı olabilmiş değil gibi gözüküyor. Kaia Gerber’in boyu 1.65 metre ( 165 Santimetre )’dir. Kaia Gerber boy konusunda diğer ünlülerle aynı statüde yer alacak gibi gözüküyor.

Kaia Gerber Kaç Kilo ?

Kaia Gerber Kaç Kilo ?

Kaia Gerber Kaç Kilo ?

Kaia Gerber’in boy ve kilo oranını bir çok takipçimiz merak etmiştir. Kaia Gerber vücut kitle endeksine göre yani boy – kilo oranını göre fiziği oldukça iyi durumda. Henüz 14 yaşında olması ve ilerleyen günlerde formuna dikkat etmesi oldukça önemli konular arasında yer almaktadır. Kaia Gerbet 49kg’dır.

Kaia Gerber ve Modellik ?

Kaia Gerber ve Modellik ?

Kaia Gerber ve Modellik ?

Annesi Cindy Crawford’un dünyaca ünlü bir model olması, kızının da bu yolda emin adımlarla ilerleyeceği anlamına geliyordu. Geçtiğimiz günlerde annesinin izniyle ilk modellik deneyimini yaşamayı başardı. Üstelik ilk deneyimini 14 yaşında yaptı! Gigi Hadid ve diğer bazı güzellerin modellik yapmış olduğu IMG Models ajansına kaydını yaptırmış bulundu.

 

Kaia Gerber Instagram Hesabı ?

Kaia Gerber Instagram Hesabı ?

Her güzel gibi, Kaia Gerber’in de instagram üzerinde bir birinden güzel ve ilgi çekici fotoğrafları bulunmaktadır. Victoria’s Secret’in bir birinden güzel ünlü modelleri ile tanışma ve kaynaşma fırsatı bulan ilk genç model. Kaia Gerber’in şimdiden geleceğin güzel modelleri arasında yerini alacağına kesin gözü ile bakılmaktadır. Bu kanıya ilk sebep annesidiri. Annesinden aldığı fizik yapısı ve kendinin kusursuz fiziği ile bütünleşince ilerleyen zamanlarda kendisini podyumlarda göreceğimize işarettir.

Kaia Gerber ve Hayatı

Kaia Gerber ve Hayatı

Kaia Gerber ve Hayatı

Kaia Gerber doğuştan ünlü olan kişilerden birisidir. Ünlü olması gereği ile bir çok şey ile erken tanışıp, erken yaşar. Yaşıtları gibi okula devam eden Kaia Gerber okul dışında gelende davetlere katılıyor, çeşitli etkinliklere gidiyor. Kaia Gerber’in arkadaş çevresi genelde ünlüler, şarkıcılar gibi kesimden oluşuyor. Taylor Swift, Karlie Kloss gibi güzeller ile arkadaşlarını doğru seçtiğini ve hangi yolda yürümesi gerektiğine inandığını herkese kanıtlamış oluyor.

Özet;

Genç yaşta bu kadar başarılı, doğru tercihler ile giden bir hayatta ilerleyen zamanlarda daha güzel adımlar ile anacağımızdan eminiz. İlk modellik deneyimini veren Kaia için her şey yeni başlıyor. Annesinin yolundan gidecek olan güzel bayan, annesinden aldığı güzellik ile onun tahtını bile yerinden edebilecek gibi gözükmektedir. Kendilerine başarılar diliyoruz. zarafetim.com

Incoming search terms:

  • kaia gerber boyu
  • Kaia gerber
  • Kaia Jordan Gerber
  • kaia gerber boy kilo
  • cindy crawford boyu
  • kaia gerber boy
  • kaia gerber in boyu
  • kaia jordan gerber kaç yaşında
  • rande gerber öldü

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz