Güzellik Makyaj

Islak Makyaj Trendi!

Islak Makyaj Trendi Nasıl Yapılır
Islak Makyaj Trendi Nasıl Yapılır
Yazar: Zarafetim
Islak Makyaj Trendi Nasıl Yapılır

Islak Makyaj Trendi Nasıl Yapılır

Islak makyaj trendi ile daha güzel görünüm elde edebilirsiniz. Islak makyaj trendleri sayesinde daha canlı bir görünüm elde etmek çok kolay. Genç kızlarımız uzun zamandır trend yollarına başvuru yapmışlardır. Birçok ünlü yıldızlarında tercihi olanda bu makyaj tekniği kullanmalarıdır.  Bu makyaj tekniği sayesinde cildiniz artık rahatlığa kavuşacaktır. Bu makyaj tekniği sayesinde artık ciltleriniz pırıl pırıl parlıyor. Islak makyaj trendleri tekniği ile amaç taze ve canlı bir cilt görünümü oluşturmak.  Daha aydınlık bir ten ile herkesten daha bir adım ile öne çıkmak kaçınılmaz oluyor. Islak makyaj trendleri bazı hilelerle olduğunu söylesek ve sizde bu hileleri öğrenmek için yazımızın devamını davet edelim sizi.
Nemlendirme nasıl yapılır?
İlk adımda teninizin nem oranını ayarlamak olacaktır.  Nemlendirme nasıl yapılır yazısının amacı tende ıslak bir görünüm oluşturmaktır. Bundan dolayı cildinizi güzel bir şekilde nemlendirelim. Nemlendiğinden mutlaka emin olunuz. Cildinizde pul pul olmuş cilt üzerine makyaj uygulandığında ortaya güzel bir görünüm çıkmaz. Zengin içerikli olan Kiehl’s Hydro- Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate gibi nemlendirici serumu, cildinizi nemlendiri serumu ile birlikte masaj yaparak uygulandığında kan dolaşımı da hızlandırarak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Islak Makyaj Trendi

Islak Makyaj Trendi

Fondöten nasıl kullanılır?
Fondöten nasıl kullanılır yazısına değinecek olursak, parıldayan bir cilt görünümü için nemlendirici kullandıktan sonra LOreal Paris Lumi Magique makyaj bazı sayesinde fondöten için ışıltılı bir zemin hazırlamaya başlayabilirsiniz. Daha sonra fondöteni tüm yüzüne ve boyun kısımlarıza uygulayabilirsiniz. Eğer makyaj süngerine birkaç damla cilt bakım serumu ya da yağı uyguladıktan sonra fondöteninizi uygularsanız daha ıslak bir bitiş elde edebilirsiniz.
Aydınlatıcı ve Allık nasıl kullanılır?
Aydınlatıcı ve allık kullanımı için yanaklarınıza canlı bir renk katmak istiyorsanız Urban Decay Naked Flushed Allık ve Aydınlatıcı ve Bronzer Paleti’nin  pembe tonunu uygulayabilirsiniz. Aydınlatıcı kısım için elmacık kemiklerinizin üzerine, kaş kemiğine, çene bölgesine ve alnınıza ufak dokunuşlarla uygulayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz