Güzellik Makyaj

Game of Thrones Dizisinin Yıldızlarından Makyajlar!

Game of Thrones Dizisinin Yıldızları
Game of Thrones Dizisinin Yıldızları
Yazar: Zarafetim
Game of Thrones Dizisinin Yıldızları

Game of Thrones Dizisinin Yıldızları

Game of Thrones dizisinden yıldızların makyajlarından güzel görünümler yansıdı. Dünyaca ünlü dizi Game of Thrones yıldızlarının makyaj stillerinden sizde ilham alın. Geçtiğimiz günlerde 6. sezonuna start veren dizide rol alan oyuncular herkesin dikkatlerini üzerine çekse de, dizi dışında katıldıkları real programlarda da dikkat çekiyorlar. Özellikle de makyaj konusunda oldukça göz kamaştırıyorlar. İşte dizinin bazı yıldızları.

Maisie Williams

Maisie Williams

Maisie Williams

Maisie Williams dizinin başrol alan oyuncularından birtanesi. Dizinin genç oyuncusu olan Maisie Williams’ın makyajı ise göz dolduruyor. Yaşına rağmen gayet yerinde makyajları ile dikkat çeken oyuncunun tarz kaşları, pembemsi ruju ve siyah renkli göz kalemi kullanması makyajseverlerden tam not aldı.

Sophie Turner

Sophie Turner

Sophie Turner

Sophie Turner’de dizinin genç oyuncularından bir tanesi. Sophie Turner kullandığı kırmızı rujuyla gayet sade ve kendi tarzıyla dikkat topluyor. Dizide Sansa Stark karakterini oynayan yıldız oyuncu, düzeltilmiş saçları, yeşil renkli gözleri ve belirginleştirilmiş kirpikleri ile iddialı görünüyor.

Natalie Dormer

Natalie Dormer

Natalie Dormer

Margaery Tyrell karakterini canlandıran Natalie Dormer’in makyajı da görenlerden tam not aldı. Natalie Dormer 34 yaşında ve yeni saçlarıyla herkesi büyüledi. Game of Thrones dizisinin beğenilen karakterlerinden olan oyuncunun makyajı ise şeftali tonlarında allık, mat ruj ve mavi gözlerinin verdiği güzellik ile herkesi büyülemeye devam ediyor.

Emilia Clarke

Emilia Clarke

Emilia Clarke

Game of Thrones dizisinin güçlü karakterlerinden olan Emilia Clarke, ejderhaların annesi olarak nitelendirilen Khaleesi’yi canlandırmaktadır. Emilia Clarke’nin makyaj konusunda tercihi ise her zaman kullanmayı ihmal etmediği kırmızı rujları. Kırmızı dudaklarını kuyruklu eyeliner ile tamamlamayı da ihmal etmeyen güzel oyuncu harika bir görünüme sahip.

Lena Headey

Lena Headey

Lena Headey

Cersei Lannister karakterini canlandıran Lena Headey’de makyaj konusunda güzeller arasında yer alıyor. Lena Headey’i dizide sarı saçlarıyla görsekte, dizi haricinde gerçek saç rengi kahverengidir. Makyaj konusunda ise nute tonlar tercih eden ünlü oyuncu nute ruj ve bu tonlarla herkesi büyülemeye devam ediyor.

Game of Thrones dizisinin yıldız oyuncularının makyajlarını sizler için bir araya getirdik.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz