Güzellik Saç Bakımı ve Tasarımı

Doğum kontrol hapı ile saç uzatma!

Doğum kontrol hapı ile saç uzatma yöntemi
Doğum kontrol hapı ile saç uzatma yöntemi
Yazar: Zarafetim
Doğum kontrol hapı ile saç uzatma yöntemi

Doğum kontrol hapı ile saç uzatma yöntemi

Doğum kontrol hapı ile saç uzatma yazımız en çok sorulan sorular arasında yer alıyor. Doğum kontrol hapı ile saç uzatma, genç kızlarımızın ilgisini oldukça çekiyor. Doğum kontrol hapının faydaları kadar yan etkileri de önemlidir. Bu haber sizlerin ilgisini çekeceğini düşünerek bu konuda uzman bir kişinin görüşünü haberimizde paylaşıyoruz.
Genç kızlarımızın çoğu saç uzaması için doğum kontrol haplarını un haline getirerek şampuanın içine karıştırıp saçlarını bu karışımla yıkadığı son zamanlarda en çok duyduğumuz haberler arasında. Birçok genç kızımız doğum haplarından dolayı olumlu sonuçlar aldığını belirtti. Bu doğum kontrol hapı ile yapılan karışım gitgide çevremizde yaygınlaşıyor. Bu doğum hapı hormonol bir hap olduğu için bilinen yan etkileri vardır. Doğum kontrol hapı ile saç uzatma yöntemi uygulandığında saç diplerine geçecektir ve geçirdiği zamanda ise doğru yoldan cide ulaşacaktır, dolayısıyla doğum kontrol hapının etkileri kişiye de geçirilebilir. Doğum kontrol hapını kullanan genç kızlarımız, gebeler, gebe kalmak isteyenler başta olmak üzere, hormon rahatsızlık duyanlar için sakıncalı olabilir. Bundan dolayı uzman bilir kişilerimiz tarafından daha hızlı ve sağlıklı uzaması için doğal çözümlerden destek alabileceğinizi belirtti. Uzman bilir kişiler tarafından verilen tarif malzemeleri şunlardır;
Argan yağı, buğday yağı, ısırgan yağı
Hazırlanışı: Bu üç yağı karıştırarak, haftada en az 2 veya 3 defa saçlarınıza uygulayın ve 20 dakika bekledikten sonra saçınızı durulayabilirsiniz.
Saçlarınızı dıştan beslemek yerine içten beslemek daha önemlidir. Ayrıca bağışıklık sisteminizin zayıflamasıyla saçlarınızın da zayıflaması demektir. Dolayısıyla daha fazla saç dökülmesi ve daha yavaş uzaması anlamına gelir. Bu yüzden bağışıklık sistemini güçlendirici bir program uygulayın. Bu uygulama için dengeli beslenmek, düzenli uyku, hareketli bir yaşam şekli öncelik yer veriliyor.

doğum Hapları ile saç uzatma

Doğum Hapları ile saç uzatma

Incoming search terms:

  • doğum kontrol hapı ile saç uzatma
  • doğum kontrol hapı ile saç uzatma 2017
  • погода в томске

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz