Genel Güzellik Makyaj

Doğru Ruj Seçimi!

Doğru Ruj Seçimi
Doğru Ruj Seçimi
Yazar: Zarafetim
Doğru Ruj Seçimi

Doğru Ruj Seçimi

Doğru Ruj Seçimi her şeyin başında gelir. Doğru Ruj Seçimi sandığınızdan daha kolay. Her gittiğiniz ortama her kıyafete ayrı ayrı bir ruj rengi kullanmanız gerektiğini biliyor muydunuz? Tek bir rujla her ortamı idare etmeniz imkansız. Her kadının çantasını döktüğümüz zaman mutlaka çeşitli tonlarda ruj bulmamız mümkün.

Ruj seçimi konusunda titiz davranmalısınız. Gideceğiniz yere, giydiğiniz kıyafete uygun ruj seçimi yaparak kusursuz görünebilirsiniz. Peki hangi kıyafete, hangi ruju kullanmak gerekir?

Spordan vazgeçemiyorsan Doğru Ruj Seçimi ile kusursuz görünebilirsin. Senin için rahatlık her şeyin önünde geliyorsa, spor kombinler dolabının vazgeçilmezi ise, ayna karşısında çok fazla vakit geçiremem diyorsanız mat rujlarla ciddi düşünmelisiniz.  Bir jean, bir t-shirt giydin ve yetişmen gereken randevun var. Bu spor görüntünü biraz daha çarpıcı hale getirmek istersen mat pembe bir rujla doğallığını kaybetmeden daha iyi görünebilirsin.

Doğru Ruj Seçimi karşıdakini etkilemenin en iyi yolların başında gelir. Kıyafet seçimlerini klasik kesim ve kumaşlardan yana kullanıyorsan, makyajında da bu çizgiyi devam ettir. Kırmızı ruj senin için biçilmiş kaftan.  Kırmızı ruj öz güvendir, klasiktir ve güç göstergesidir. Klasik görünümünü kırmızı bir rujla daha çarpıcı hale getirebilirsin.

Girdiğin ortamlarda popülere olmak, tarzını konuşturmak istiyorsun ve günün hangi saati olursa olsun senin stilin hep ön plana çıkıyor. “ Ben buyum” diyorsan sana en uygun ruj rengi nude olmalıdır. Yoğun bir kedi gözü makyajı ile dudaklarını yok ederek yine yeniden ortamların en tarz kızı olabilirsin. Unutma; nude renkler cesaret ve iyi bir göz makyajı ister. Doğru Ruj Seçimi sizi kendinize iyi hissettirecektir..

Doğru Ruj Seçimi senin güzelliğini öne çıkaran en önemli parçadır. Acil yetişmen gereken bir toplantın ya da geç kaldığın bir randevun var ve iyi görünmek zorundasın. İhtiyacın olan tek şey daha çok zaman yerine seni daha iyi gösterecek bir ruj olabilir. Çarpıcı renklerde, göze çarpan bir ruj sür, saçını topla ve çık. Emin ol çok daha güzel ve tamamlanmış görüneceksin.

Doğru Ruj Seçimi Nasıl Yapılır

Doğru Ruj Seçimi Nasıl Yapılır

Gece makyajı gündüz makyajından farklıdır. Daha yoğun ve tüm detaylara dikkat edilerek yapılmalıdır. Öncelikle cildini iyi bir kapatıcı ile kapatmalı, akmayan ürünler kullanmaya özen göstermelisin. Cilt ve göz makyajın hazır, kıyafetten topuklu ayakkabıya kadar her şey düşünülmüş. Tüm bu güzelliği tamamlayacak tek bir dokunuş gerek. Bunun için doğru ruju seçmelisin. Son günlerin trend ürünlerinden biri olan mat rujlardan biri ile makyajını bitir. Esmer tenliysen koyu bordo rujlar ya da koyu mürdüm rujlar sende iyi duracaktır. İşte geceye hazırsın. Doğru Ruj Seçimi sizi çok değiştirebilir.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz