Güzellik Makyaj Sağlıklı Yaşam

Boyun Konturu Nasıl Yapılır ?

Boyun Konturu Nasıl Yapılır ?
Boyun Konturu Nasıl Yapılır ?
Yazar: Zarafetim

Boyun bir bayan için en ilgi çekici ve dikkat çeken yerdir. Boyunu ortaya çıkarmak için kontur işlemi yapmanız gerekmektedir. Boyun konturunu nasıl yapacağınıza dair bilgi vermeye çalışıyoruz. Boyun konturunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız ve eğer sizde boynunuzu beğenmiyorsanız onu doğru bir şekilde konturleyerek vazgeçilmez bir görüntü sağlayabilirsiniz. İşte size yardımcı olmak için bu rehberi yazıyoruz. Eminiz ki aklınız da bir çok soru var bizim sayemizde tüm soru işaretlerinden kurtulup kolayca kontur işlemini uygulayabilirsiniz. Kendinizi iyi ve güzel hissetmek sizinde hakkınız. Kısa ve öz anlatımlı aşağıda ki uygulamamızı okuyup uyguladığınız zaman değişimi sizde fark edeceksiniz.

Boyun Konturu Nasıl Yapılır?

Boyun Konturu Nasıl Yapılır ?

Boyun Konturu Nasıl Yapılır ?

Durmak bilmeyen kontur uygulaması sınır tanımıyor; yüz ve gözün ardından artık boyunda… Gölge ve ışık oyunları neden mi bu kadar çok tercih ediliyor? Çünkü bir kaç dokunuşla, daha belirgin yüz ve vücut hatları elde edebilirsin. Bu işlem de seni oldukça güzel ve zarif gösterir. Yüz konturu hakkında gerekenleri bildiğini varsayıyoruz ve seni en son teknik boyun konturu ile ilgili bilgilendirmek için sabırsızlanıyoruz. Daha fazla zaman kaybetmeden gelin birlikte boyun konturu uygulamasına bir göz atalım. Eminiz ki çok fazla ilginizi çekecektir.

Boyun Konturu Ne Zaman Uygulanmalı?

Boyun Konturu Ne Zaman Uygulanmalıdır ?

Boyun Konturu Ne Zaman Uygulanmalıdır ?

Eğer sende ünlü bir dünya yıldızı değilsen, gündelik hayat için fazla ekstrem olan bu makyaj tekniğini katıldığınız gece etkinliklerinde özellikle göğüs dekolteli elbiseni tamamlamak için kullanabilirsin. Eminiz ki çevrenizdekiler bile sizde ki değişimi fark edecektir. İnce ve uzun boyunu kim fark etmez ki zaten demi. Bu boyun konturu sayesinde her ortamda kendinizi belli edeceksiniz. Tüm kişilerin gözü sizin üzerinizde olacaktır.  Belki dünya yıldızı olmayabilirsin evet ama eminiz ki o gecenin yıldızı sen olacaksındır. Eğer sende bizim gibi düşünüyorsan, seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Boyun Konturu Yapmak için İhtiyaç Listesi

  • Nemlendirici herhangi bir krem.
  • Öncelikle cilt tonunla uyum sağlayan bir fondöten veya pudra gereklidir.
  • Cilt tonundan iki ton daha koyu bir fondöten yada pudra da olsa iyi olur.
  • Ve bu malzemeleri uygulamak için bir fondöten süngeri işimizi görür.

Boyun Konturu Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Boyun Kontur Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Boyun Kontur Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Öncelikle cildinizi nemlendirici krem ile birazcık nemlendirin. Ardından nemlendirdiğiniz bölgeleri ve köprücük kemiklerinin hemen üstünü aydınlatırken, alt ve üst kısımlarını koyu fondöteninizle gölgeleyiniz. Orta kısımda kalan boşlukta ise ince ve uzun bir görünüm elde etmek istiyorsak bunun için en orta kısmı dümdüz bir çizgi ile aydınlatırken, dış kısımları tam olarak üçgen bir görünüm yakalayacak şekilde gölgeleyebiliriz. Uygulamanın ardından temiz bir makyaj süngeri ile renk geçişlerini dağıtarak doğallaştıralım. Ve artık ince ve zarif bir boyuna sahipsiniz hemde sadece 3 makyaj malzemesi ile. Belki sizin için hayaldi ama gerçek.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz