Genel

Blake Lively Film Festivaline Bu Sene Katılacak mı?

Blake Lively Film Festivali
Blake Lively Film Festivali
Yazar: Zarafetim
Blake Lively Film Festivali

Blake Lively Film Festivali

Blake Lively film festivaline bu sene katılacak mı? sorusu merak konusu oldu. Sevenleri tarafından merakla beklenen Blake Lively film festivaline bu sene katılacak mı sorusu herkes tarafından merak edilmektedir. Duyumlardan aldığımız bilgilere göre bu bir sır olarak tutuluyor. Önceki yıllarda katıldığı Cannes Film Festivali’ne her katılışında, kırmızı halıda yıldız gibi parlıyordu. Blake Lively Hollywood’un bütün ihtişamını temsil etmektedir. LOreal Paris en güzellik elçilerinden olan Blake Lively sarışın bir bayandır. Sarışın olduğundan dolayı göz kamaştırmayı çok iyi başarıyor. Peki herkesin aklında Blake Lively film festivaline bu sene katılacak mı? Sorusu dolanıyor. Bunun cevabı ise bir sır olarak saklanıyor.
Blake Lively son olarak ünlü yönetmen Woody Allen’ın ile birlikte Cafe Society ile birlikte rol almıştı. Katıldıkları bu filmde, 2016 Cannesi Film Festivali’nin ilk günü olan 11 Mayıs’ta festivalin açılış filmi olarak belirlendi.  Woody Allen başarılı yönetmen bu açılış ile filmin oyuncularını belirledi. Aklında olan isimler Kreisten Stewart, Jesse Eisenberg, Blake Lively’ın katılmasını planlıyor. Eğer bu ekipler bir arada katılır ise günlerce konuşulabilir. Blake Lively’ın bu festivale gelecek mi?
Blake Lively Film Festivaline bu sene katılacak mı? Bu oldukça soruluyor ve merak ediliyor. Blake Lively film festivaline yakıştığından dolayı Woody Allen’ın onu bu festiva davet etti. Geçtiğimiz haftalar da insanlar tarafından birçok söylenti dolaşmış bulunuyor. Söylentilerde şu şekilde devam ediyor. Yani  Blake Lively ve eşi olan Ryan Reynolds’dan ikinci bebekleri olacağını magazin basınınca sözleri ile ifade etti. Fakat bu magazin tarafından bir söylenti. Fakat Blake Lively ve Ryan Reynolds tarafından herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Blake Lively Film Festivaline bu sene katılacak mı? bu sorunun cevabını Blake Lively özel hayatını bir sır gibi saklamaktadır. Blake Lively özel hayatını sır gibi sakladığı herkes tarafından biliniyor. Blake Lively geçtiğimiz senede hamileliğinden dolayı katılamadığı Cannes Film Festivali’ne belki de bu sene eğer karnı belirginleşirse bu festivale katılmaya bilir. Tabiki söyentiler arasında. Emin olduğumuz bir şey var ki Blake Lively bu senenin Cannes Film Festivali’ne katılırsa eğer göz kamaştıracağına hepimizce eminiz. Blake Lively Film Festivaline bu sene katılacak mı? Sorusuna hala cevap bulmuş değiliz.

Blake Lively Festival

Blake Lively 

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz