Magazin Dünyası

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Ayrıldı mı ?

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Ayrıldı Mı ? - 1
Arda Turan ve Aslıhan Doğan Ayrıldı Mı ? - 1
Yazar: Zarafetim

Arda Turan ve Aslıhan Doğan birlikteliği magazin dünyasına bomba gibi düşen bir haberdi. Arda Turan önceki sevgilisi Sinem Kobal ile ilişkisini bitirdikten kısa süre sonra Aslıhan Doğan ile isimleri anılmaya başladı. Milli futbolcumuz Arda Turan Barcelona transferi ile gündemdeki yerini halen korumaya devam etmektedir. Geçtiğimiz günlerde çiftin mutluluğuna gölge düşürmek isteyen bazı medya ve magazin kuruluşu tarafından ayrıldılar haberi cereyan etti. Bu durum çifti oldukça rahatsız etmiş gibi görünmemektedir. Çift sosyal medya hesapları üzerinde sıcak fotoğraflar paylaşarak birlikteliğini herkes ile paylaşıyor.

Barcelona takımında forma giyen Arda Turan’ın sevgilisi Aslıhan Doğan geçtiğimiz günlerde polemiğe son vermek adına Arda Turan’ın kendisini öptüğü fotoğrafını paylaşarak, çıkan haberlerin asılsız ve yalan olduğunu anlatmak istemiş. Bir çok takipçisi tarafından merak edilen konuda bu fotoğraf ile son bulmuş bulunuyor. Sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerin yorumlar yaparak “ayrılmamışlar” gibi ifadeler kullanarak hem mutluluklarını hemde yalan haberlere olan öfkelerini dile getirmişlerdir. Çift bu sayede herkese net bir cevap vermiş oldu. Kendilerine ilişkilerinde mutluluklar dileriz.

İşte çiftin mutluluk fotoğrafı;

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Ayrıldı Mı ? - 2

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Ayrıldı Mı ? – 2

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz