Güzellik Saç Bakımı ve Tasarımı

2016 Kış Saç Modelleri

2016 Kış Saç Modelleri
2016 Kış Saç Modelleri
Yazar: Zarafetim

Kıyafetlerimiz, ayakkabılarımız, aksesuarlarımız bir asker gibi kışa hazır vaziyette bekliyor. Peki birşey unutmadık mı? Saçlar? Bu kış hangi saçlar moda hiç düşündünüz mü? Eğer düşünüp araştırmaya koyulduysanız bu yazımız tamda size göre.

Evet bayanlar ilk olarak bu kış hangi renk saçlar moda inceleyelim. Doğal saçlar tabiki yine trend listesinin üst sıralarında yer alıyor fakat siyah, kahverengi ve kumral saçlarıda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat bu yıl fark yaratan saçlara bakacak olursak pembe, mavi , kırmızı sıkça karşılaşacağımız renkler arasında. Bu renkler kışın soğuğunda içimizi ısıtacak gibi gözüküyor.

“ Peki ya modeller nasıl olacak? “ diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Hemen onu da inceleyelim. Geçtiğimiz ilkbahar-yaz sezonunda da bolca kullandığımız doğal, bozuk dalgalara devam edebilirsiniz bayanlar. Çünkü kışında oldukça moda olacak gibi gözüküyor. Daha sonra düz veya dalgalı saçlarınızı enseden topladığınızda da hem çok şık gözükeceksiniz hemde rahat olacaksınız. Düz fönlü saçlar kolay olmasından dolayı birçok bayan tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bu yılda modasını koruyan bu modelin modası geçmeyecek gibi gözüküyor bayanlar, şanslısınız. Ev topuzunuz artık moda. Kafanızın üst kısmında toplayıp iş yaptığınız, ders çalıştığınız, bebek baktığınız topuzunuz artık dışarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz saç modelleri arasında. Düz saçlarınıza biraz hareket verip daha dağınık hatta daha doğal diyebileceğimiz bir şekil vererek istediğiniz gibi ayırıp kullanmakta bu yıl moda saçlar arasında. Örgü modelleriyle de birçok şekil oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu modelleri gece şıklığınızda abiyelerinizle de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Evet bayanlar oldukça doğal ve kolay bu saç modellerini umarım rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Şimdiden bol şanslar.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz