Yaşam Rehberi

2016 Bahar Renk Kombinasyonları!

bej ve siyah
bej ve siyah
Yazar: Zarafetim

2016 bahar şıklığı gümbür gümbür geliyor! 2016’da gardrobunuzu yenilemenin tam sırası. Bu bahar sizin daha şık daha havalı olmanıza yardımcı olacak çok hoş bahar renk kombinasyonları mevcut. 2016 bahar renk kombinasyonları o kadar hareketli okadar cıvıl cıvıl ki eminiz tüm bayanları cezbedecek. Özel gün kombinleri ve günlük bahar kombinleri sizler için hazırlanmış müthiş şıklığa sahip renk ve modellerle dolu. Gerek erkek bahar kombinleri gerekse kadın bahar kombinleri sizlerin bu sezon tüm dolabınızı baştan aşağı yenilemenizi sağlayacak cinsten. Özellikle tüm bayanların en çok tercih ettiği rahat günlük kombinleri bu sezonun renkleri ile birleşince mükemmel bir görüntü oluşturacak. Bahar renk kombinlerine gelin birlikte göz atalım ve bu bahar hangi renkler hangi renklerle kombinlenmeli öğrenelim.

2016 Bahar renk kombinasyonları 

1-Parlak sarı

Parlak-Sarı

Parlak-Sarı

2016 bahar renk kombinasyonlarında en çok kullanılan renklerden biri olan parlak sarı sizinde gardrobunuzda olması gereken renklerden biri. Sarının yakışmayacağı hiçbir kadın yoktur neredeyse. Bahar kombininizde kullanacağınız parlak sarı renginde bir parça sizi olduğunuzdan daha genç, cıvıl cıvıl ve dinamik göstermeye yetecektir.

2-Pembe ve mavi kombinasyonu

Pembe ve lacivert

Pembe ve lacivert

Pembe tonları özellikle pudra pembesi ve koyu maviler bahar renk kombinasyonlarının en hit renklerinden. Bahar aylarında hepimizin açık renklere uçuş uçuş pembelere ve onu ortaya çıkaracak tonda kullanacağımız bir maviye ihtiyacı vardır. Daha fresh ve doğal bir görüntü için özellikle günlük bahar kombini için en uygun renkler arasında yer alan uçuk pembeler sizin kurtarıcınız olabilir. Tabiki bu kadar basit olmasın biraz da renk kullanayım ve güzel bir bahar kombini yapayım derseniz koyu bir mavi kullanarak kombininizi tamamlayabilirsiniz. Koyu bir mavi ile güçlü bahar kombinasyonlarına hazırsınız!

3-Bej ve siyah kombinleri

bej ve siyah

bej ve siyah

Bej rengi kadınlar tarafından korkularak ve hep tereddütte kalarak kullanılan renklerdendir.  Bunun en önemli sebebi bej rengini hangi renk ile kombinleyeceğimizi tam bilemiyor olmamızdır. Bej rengi bir parça görüp beğendiniz ve almaktan çekiniyorsanız hiç durmayın gidip o parçayı alın. Artık bej rengi ile müthiş güçlü kombinler yapabileceksiniz. Bej ile siyahın büyüsü inanılmaz derecede hanımlar! Eminiz sizde deneyince bayılacaksınız ve bahar renk kombinasyonlarına uygun giyinmiş olacaksınız.

4-Soğuk renkler ile bahar kombinasyonları

soğuk renkler

soğuk renkler

2016 bahar renk kombinasyonlarında en çok kullanılan renkler arasında soğuk renkler olarak tabir ettiğimiz mavinin en soğuk yeşilin en soğuk en ciddi tonlarını kastediyoruz. Dışardan bakıldığında daha natural ve alımlı bir havası olan bu renkler hiç kuşkusuz bu sezonun vazgeçilmezleri arasında.

5-Pastel tonlar

pastel-renk-kombini

pastel-renk-kombini

Uçuk griler uçuk pembeler pastel tonlarının em çok kullanılan renkleridir. 2016 bahar renk kombinasyonlarında sıkça kullanılan pastel tonlar 2016 bahar günlük ve özel gün kombinleri için de uygun. Siz de gardrobunuzda olması gereken renkler arasına pastel tonlarını eklemelisiniz.

6-Nane yeşili

nane  yeşili
2016 bahar renk kombinasyonlarında parlayan yıldızlardan birisi olan nane yeşili bu sezon baş köşede yerini alıyor. Nane yeşili giysi kombinleri bahar ayına oldukça uygun olduğundan tercih edebileceğiniz bir renk. Bu renk özellikle pembe ile kullanıldığında mükemmel bir görüntü oluşturuyor.

7-bordo siyah giysi kombinleri

bordo ve siyah
Kadınların en çok tercih ettiği ve yıllardır yerini koruyan renk olan bordo kurtarıcı rengimiz siyah ile kombinlendiğinde harikalar yaratıyor. 2016 bahar sezonu renk kombinasyonlarında en çok tercih edilenler arasında. Bordoyu direkt olarak siyah ile veya siyah beyaz detaylı bir elbise ile de kullanmak mümkün.

8-2016 bahar rengi mor

Mor
Mor zor kombinlenen veya zor giyilen renkler arasındadır. Kadınlar mor rengi çok sevmelerine rağmen ondan hep kaçarlar. Aslında en kolay kombinlenen ve dikkat çeken bir renk olan mor 2016 bahar kombinasyonları rengi olarak hakettiği ilgiyi görecek. Mor bir parçayı istediğiniz renklerle korkmadan kombinleyebilirsiniz. Unutmayın mor her renkle uyum içinde olacaktır. Hem günlük bahar kombinlerinizde hemde özel günlerinizde moru tercih edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Zarafetim

Zarafetim.Com olarak 2009 yılında bu zamana kadar bir makyaj projesinde yer aldık. Makyaj uzmanlarımız ve uzman ekip kadromuz ile her zaman sizlere daha doğru, daha güzel makyaj nasıl yapılır gibi bilgiler sunmaya çalışmaktayız. Bu vizyon doğrultusunda işimize halen devam etmekteyiz..

Yorum Yaz